!!!!!!

Związku z przejęciem Grupy rocznika 2006 i 2007 i 2008 po trenerze Rafałie Fościaku, chciałbym przede wszystkim przywitać rodziców, dziadków oraz opiekunów moich zawodników, z którymi będę miał przyjemność współpracować. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się zbudować atmosferę, w której moi Zawodnicy a Państwa dzieci będą mogły się rozwijać w poczuciu dobrej zabawy, bezpieczeństwa i uśmiechu.

Serdecznie pozdrawiam
Vasyl Kaiuk

Cele Treningowe

Rozwijanie umiejętności technicznych dzieci
Rozwijanie pasji i zamiłowania do sportu
Podniesienie sprawności fizyczne oraz nauka aktywnego spędzania czasu
Polepszeniezdolności koordynacyjnych, takie jak zręczność, sprawność, rytmizację itp.
Nauka funkcjonowania w grupie rówieśników
Dążenia do wspólnie wytyczonego celu
Prawidłowego nastawienia do zwycięstw i porażek (indywidualnych i grupowych)
Respektowanie przeciwnika
Akceptowanie i przestrzeganie reguł, zasad i obowiązujących norm
Rozwijaniewłasnychpomysłówpodczas pracy z przyrządami sportowymi
Budowaniew sobie radość z gry i z uczestniczenia w życiu drużyny

Informacje Bieżące

a) Proszę o przesłania na mój adres e-mail: marekswider@fcstpauli następujących informacji:
Imię i nazwisko dziecka:
Datę wykonania badań sportowych:
Informacje dla Trenera:
b) Proszę również o wyrozumiałość w pierwszychtygodniach, gdyż muszę się zapoznać z przekazaną dokumentacją od trenera Damiana oraz uwagami Zarządu Klubu.
c) W przydadku, gdy macie Państwo jakieś uwagi, pytania lub informacje, które pomogą nam w spółpracy lub/i funkcjonowaniu naszej grupy proszę śmiało przekazywać. Można również napisać w e-mailu w rubryce "informacje dla Trenera".

Kontakt - Vasyl Kaiuk

Telefon kontaktowy: 732 554394
e-mail: bangoura2009@gmail.com

Sprawy Organizacyjne

a) Zawsze zostaje do Państwa dyspozycji po treningu i na tym etapie chciałbym abyśmy załatwiali wszystkie kwestie organizacyjne typu opłaty, badania itp. Czas przed treningime chciałby poświęcić na przygotowanie się do trening i ten czas poświęćmy tylko na informacjębardzo pilne.
b)Każdy Zawodnik ma obowiązek zrobić badania lekarskie. Najlepiej w przychodni sportowo – lekarskiej. Brak badań lekarskich jest równoznaczne z niedopuszczeniem dziecka do udziałuw treningach i meczach.
c) Jestem do Państwa dyspozycji zarówno telefonicznie jak i e-mailowo o każdej porzednia.